LIVIND projektas

Iš LIVIND projekto dalyvių susitikimo Helsinkyje

Birželio 6–7 d. centro nematerialaus kultūros paveldo specialistės dalyvavo Šiaurės šalių projekto „LIVIND – kūrybinis ir gyvasis paveldas Šiaurės regione“ partnerių, tarp kurių yra ir Lietuvos nacionalinis kultūros centras bei Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos sekretoriatas, susitikime.

Dvi dienas projekto partneriai iš Suomijos, Švedijos, Farerų Salų, Islandijos, Lietuvos, Latvijos ir Estijos, Samių tarybos dalinosi gerosiomis darbo nematerialaus kultūros paveldo ir tvarumo srityse patirtimis, dalyvavo kūrybinėse ir projekto veiklų planavimo dirbtuvėse.

Mūsų kolegės pristatė Nematerialaus kultūros paveldo vertybių sąvadą, šaunius tradicijų puoselėtojų veiklų pavyzdžius ir Lietuvos nacionalinio kultūros centro veiklas, susijusias su UNESCO Nematerialaus kultūros paveldo apsaugos konvencijos įgyvendinimu Lietuvoje, pristatytos pilotinio projekto, skirto paveldo ir tvarumo sąveikai, tradicijų saugotojų ir kitų suinteresuotų šalių gerovės didinimui, Lietuvoje planas ir veiklos!

Užmegzti dalykiniai ryšiai su projekto partneriais, kurie, tikimės, išaugs į įdomius ir prasmingus ateities projektus!

Projektą inicijavo ir finansuoja Švedijos paveldo agentūra, kviečiame sekti LIVIND naujienas jo „Facebook“ paskyroje.

Nuotraukų galerija

Įrašo sukūrimo data: 2022-09-29 10:51:47 Paskutinio atnaujinimo data: 2022-09-29 11:08:40
Dalintis
×
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Privatumo ir slapukų politika.