Apie svetainę

Svetainė savadas.lnkc.lt yra skirta visiems, puoselėjantiems, besidomintiems, tiriantiems ir kitaip palaikantiems nematerialaus kultūros paveldo vertybes. Svetainės sudarytojas yra Lietuvos nacionalinis kultūros centras.

Kviečiame susipažinti su visomis į Nematerialaus kultūros paveldo vertybių sąvadą įrašytomis tradicijomis (nuo 2017 m.), kiekvieną rudenį teikti savo ir jūsų bendruomenės atstovaujamų vertybių ar gerųjų išsaugojimo veiklų pasiūlymus bei paraiškas, sekti naujienas ir įvykius visoje Lietuvoje, bendradarbiauti ir patiems skleisti žinią apie puikiąją lietuvių ir Lietuvoje gyvenančių tautų kultūrą!

Jei norite pranešti naujieną, susijusią su nematerialiu kultūros paveldu, galie ušpildyti šią formą arba rašyti mums tiesiogiai savadas@lnkc.lt.

Visada būsime dėkingi, jei padėsite mums tobulėti – teiksite pastabas, pasiūlymus ar pageidavimus tuo pačiu adresu savadas@lnkc.lt.

Jei naudosite šioje svetainėje skelbiamą informaciją kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse arba kitaip ją platinsite, būtina nurodyti jos šaltinį – Lietuvos nacionalinio kultūros centro informacija, savadas.lnkc.lt.

Malonaus naršymo mūsų svetainėje!

Nuotraukų galerija

Įrašo sukūrimo data: 2019-04-15 09:26:38 Paskutinio atnaujinimo data: 2022-09-29 16:44:30
Dalintis
×
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Privatumo ir slapukų politika.